Baner reklamowy - MalaAkademia.glogow.pl - Najlepsze kursy językowe, biznesowe i artystyczne w Głogowie!
Espanita.glogow.pl - Najlepsze kursy języka hiszpańskiego w Głogowie! | Mała Akademia Edukacja & Sztuka

Uwaga! W roku 2017 nie przyjmujemy nowych zapisów.

Zapraszamy na kursy języka angielskiego!

Espanita.glogow.pl język hiszpański dla firm - biznesowe kursy hiszpańskiego

Język hiszpański dla firm

Espanita.glogow.pl proponuje naukę języka hiszpańskiego ogólnego i specjalistycznego dostosowaną do konkretnych potrzeb danej firmy.

Zajęcia mogą odbywać się w grupach lub indywidualnie. Proponujemy również konsultacje dla menedżerów przygotowujących się do ważnych spotkań, konferencji, czy prezentacji w języku hiszpańskim.

Wszystkie kursy prowadzone są przez hiszpańską lektorkę specjalizującą się w nauczaniu języka hiszpańskiego w środowisku pracy.

Główne obszary języka specjalistycznego:

 • biznes i komunikacja
 • handel zagraniczny i export/import
 • prawo
 • architektura i budownictwo
 • medycyna i farmacja
 • turystyka
 • Unia Europejska (struktura, procesy legislacyjne)

W trakcie zajęć wprowadzane są również elementy szkolenia międzykulturowego. Nasz przedstawiciel przeprowadza analizę potrzeb językowych firmy i ocenę uwarunkowań, co pozwala na wspólne wypracowanie strategii kształcenia tak, aby jak najlepiej sprostać stawianym wymaganiom. Indywidualnie skrojony program, zindywidualizowane podejście do słuchaczy, oraz ćwiczenia praktyczne i praca na podstawie autentycznych dokumentów, pozwalają na szybkie nabycie umiejętności komunikowania w mowie i piśmie oraz osiągnięcie wyznaczonych celów dydaktycznych.

Espanita przeprowadza regularne testy oceniające postępy w nauce. Możliwe jest także przygotowanie okresowych raportów dla pracodawcy. Uczestnicy kursów firmowych, mogą skorzystać z 15% zniżki na inne kursy znajdujące się w ofercie Małej Akademii. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie klienta lub w naszej siedzibie w Głogowie lub sali szkoleniowej w Polkowicach, Lubinie lub Legnicy.


Dlaczego hiszpański?

„Nauka hiszpańskiego będzie coraz bardziej otwierać drzwi do nowych możliwości zawodowych i handlu międzynarodowego.”

Znajomość języka angielskiego to współcześnie niemal wymóg dla wszystkich pracowników polskich firm pracujących na rynkach zagranicznych. Coraz częściej w wielu zawodach wymagana jest umiejętność posługiwania się więcej niż jednym językiem obcym. Ponadto, podróżując po świecie mamy kontakt z rozmaitymi kulturami, władającymi różnymi językami, a znajomość angielskiego może okazać się niewystarczająca. Warto zatem postawić na naukę dodatkowego języka, a doskonałym wyborem będzie hiszpański. Przekonaj się, dlaczego.

Znaczenie nauki języka hiszpańskiego

„Coraz więcej firm ceni pracowników ze znajomością języka hiszpańskiego, języka dającego dostęp do jednego z najszybciej rozwijających się rynków na świecie.”

Dlaczego swoim pracownikom warto zapewnić naukę języka hiszpańskiego? Znajomość języka hiszpańskiego umożliwi komunikowanie się z ponad 495 milionami ludzi na świecie! Dzięki niej znacznie wzrosną również możliwości Państwa firmy na współpracę z partnerami zagranicznymi. Nauka hiszpańskiego ułatwi podróż i prowadzenie interesów w ponad 21 krajach, w których hiszpański jest językiem urzędowym, nie wspominając o wielu krajach, gdzie hiszpański jest językiem powszechnie używanym. Zainwestuj w hiszpański! Rozwój Państwa kadry na pewno zaowocuje na dłuższą metę!

 1. Hiszpański w top 3 najważniejszych języków na świecie
  Wiele osób żyje w przekonaniu, że hiszpański używany jest wyłącznie w Hiszpanii. Nic bardziej mylnego, bowiem językiem tym posługują się mieszkańcy Ameryki Południowej oraz południowej części Stanów Zjednoczonych. Daje to łącznie około 500 milionów użytkowników hiszpańskiego na całym świecie. Okazuje się, iż język hiszpański jest częściej używany w komunikacji niż na przykład niemiecki lub francuski.
 2. Hiszpański jest oficjalnym językiem wielu krajów
  Warto również wiedzieć, iż hiszpański jest językiem urzędowym w ponad 20 krajach, a także oficjalnym językiem między innymi takich organizacji jak ONZ, UE, UNICEF, OPA, NAFTA, WHO, FIFA, UEFA, Interpol, czy Europol. Jest to zatem dodatkowy dowód na to, jak dużą rolę odgrywa ten język w światowej komunikacji.
 3. Znajomość języka hiszpańskiego wyróżni Cię na rynku zagranicznym
  Podczas, gdy znajomość angielskiego przestaje stanowić wyróżnik wśród kontrahentów z Polski, język hiszpański opanowany na poziomie komunikatywnym może zwiększyć Państwa szanse na nawiązanie współpracy na rynku międzynarodowym i tym samym pozostawić konkurencję w tyle. Ponadto umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim otworzy dla Ciebie rynek m.in. w malowniczej Hiszpanii, Ameryce Południowej oraz USA.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

 • hiszpański jest drugim – po chińskim – na świecie najczęściej używanym językiem
 • jest drugim – po angielskim – najczęściej używanym językiem w komunikacji międzynarodowej
 • 18 milionów osób uczy się hiszpańskiego jako języka obcego
 • hiszpański jest językiem ojczystym około 426 milionów ludzi na świecie i jest językiem urzędowym w 21 krajach (Meksyk: 112 milionów, Kolumbia: 46 mln, Hiszpania: 46 mln, Argentyna: 40 milionów, Peru: 28 milionów, Wenezuela: 27 milionów …)
 • hiszpański jest językiem powszechnie używanym jako język ojczysty w wielu innych krajach, w tym: w Stanach Zjednoczonych: 37 milionów, w Kanadzie: 909.000, w Brazylii: 460.000, na Filipinach: 439.000
 • „Świat szybko staje się wielojęzyczny. Arabski i hiszpański to dwa klucze językowe przyszłości”, powiedział badacz językowy David Graddol, komentując sprawozdania przedstawione przez British Council
 • Od 2000 do 2010, 1 w 4 krajach, latynoamerykańska populacja wzrosła aż podwójnie!
 • W krajach Ameryki Łacińskiej nastąpił silny wzrost gospodarczy o szacowanym wzroście PKB 4,67 w 2011 roku. Wzrost ten napędzany MERCOSUR oraz innym handlem, gospodarczymi i politycznymi porozumieniami, takimi jak NAFTA, Andyjska Wspólnota Narodów, System Integracji Środkowoamerykańskiej (CACM) oraz G3 Porozumienie o Wolnym Handlu

Dlaczego więc uczyć się hiszpańskiego? Ponieważ nie tylko znaczenie nauki języka hiszpańskiego staje się coraz bardziej istotne z punktu widzenia światowej gospodarki, może również odgrywać ważną rolę w rozwoju osobistym kadry firmy. Hiszpańska pasja do życia jest zaraźliwa i jak tylko zacznie się poznawać ich język i kulturę, już nigdy nie będzie mogło się przestać.

Oczywiście korzyści wynikających ze znajomości języka hiszpańskiego jest dużo więcej. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zaproponować Państwu podjęcie odpowiednich kroków i rozpoczęcie nauki tego pięknego języka już dziś. Bez względu na to, czy będzie to nauka hiszpańskiego w siedzibie naszej szkoły czy na terenie Państwa firmy, efekt końcowy w postaci umiejętności swobodnego posługiwania się i rozumienia tego języka przez pracowników Państwa firmy, zaprocentuje zarówno w ich życiu zawodowym, jak i prywatnym. A to przecież najlepsza inwestycja…

Espanita Español Empresa – kurs języka hiszpańskiego dla firm

Zapraszamy na kursy językowe dla firm (ogólne i specjalistyczne). Każdy kurs jest prowadzony na poziomie dostosowanym do aktualnych potrzeb Państwa i Państwa firmy.

Zajęcia proponowane przez naszą szkołę podnoszą kwalifikacje pracowników, umożliwiając zdobycie podstawowych umiejętności językowych, m.in. werbalnego komunikowania się, prowadzenia korespondencji w języku obcym, etc.

W zależności od preferencji, możemy zaoferować Państwu kurs specjalnie przygotowany z myślą o potrzebach Państwa firmy tj. na przykład z uwzględnieniem specjalistycznego słownictwa lub też kursy zestandaryzowane, opierające się na istniejących już programach i literaturze.

Kursy Espanita Español Empresa prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną hiszpańską lektorkę  z przygotowaniem nie tylko językowym, ale też praktycznym z zakresu skutecznych metod nauczania.

Program kursu tworzony jest pod kątem potrzeb klienta. To indywidualne dostosowywanie programu nauczania do potrzeb firmy z nami współpracującej pozwala nam skutecznie przyczyniać się do kreowania jej profesjonalnego wizerunku.

A zatem – OTO CO PAŃSTWU OFERUJEMY:

 • organizujemy kursy języka hiszpańskiego ogólne i specjalistyczne (z uwzględnieniem słownictwa technicznego)
 • prowadzimy zajęcia „szyte na miarę” – kursy układane na podstawie konkretnych potrzeb klienta
 • oferujemy kursy języka na 7 poziomach zaawansowania
 • proponujemy naukę języka hiszpańskiego ale także angielskiego
 • prowadzimy lekcje w siedzibie firmy zlecającej kursy lub w naszej szkole
 • długość kursu, ilość zajęć i wielkość grupy dostosowywane są do potrzeb klienta
 • prowadzimy także lekcje indywidualne
 • organizujemy krótkie tematyczne kursy modułowe i kursy intensywne

A przy tym dodatkowo ZAPEWNIAMY NASZYM SŁUCHACZOM:

 • nowoczesne materiały do nauki
 • przestronne sale lekcyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny
 • bezpłatne testy kwalifikacyjne oraz konsultacje językowe w trakcie kursu
 • cykliczne testy sprawdzające postęp w nauce
 • opiekę metodyczną – nieustanne czuwamy nad przebiegiem szkoleń oraz jakością nauczania
 • autorskie opracowanie programu nauczania

Ceny kursów języków obcych dla firm są uzależnione od rodzaju szkolenia, wielkości grupy, długości trwania kursu i ilości grup zorganizowanych w danej firmie – ostateczną cenę kursu uzgadniamy indywidualnie z klientem!

Kurs Espanita Español Empresa // 64 lekcje

 • Grupa: 3-8 osób – pracownicy firmy
 • Miejsce: siedziba firmy luba nasza szkoła (ul. Polska 9, 67-200 Głogów)
 • Prowadząca: Sara Garcia Bullido
 • Program: wg ustaleń
 • Spotkania:
  1x lub 2x w tygodniu

  • 2x 45 min – tryb standard / lub
  • 2x 60 min – tryb przyśpieszony / lub
  • 2x 90 min – tryb intensywny

Do tej pory mieliśmy zaszczyt współpracować z sukcesem m.in. z takimi firmami i instytucjami jak: EI Global Sp. z o.o., Maxam Sp. z o.o., Alvo Medical Sp. z o.o., Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, Urząd Miejski Głogów, Starostwo Powiatowe w Głogowie, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych i wieloma innymi firmami i organizacjami.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

Wśród naszych klientów są m.in.:

 • ma-klient-amerigas
 • ma-klient-alvo
 • ma-klient-avon
 • ma-klient-maxam
 • ma-klient-ritex
 • ma-klient-eiglobal
 • ma-klient-darr
 • ma-klient-dolzamet
 • ma-klient-lsse
 • ma-klient-dk-lotniczy
 • ma-klient-dk-motor
 • ma-klient-intl
 • ma-klient-fundacja-miedz
 • ma-klient-pkl
 • ma-klient-psf
 • ma-klient-krisbau
 • ma-klient-umwd
 • ma-klient-powiat-glogowski
 • ma-klient-gmina-glogow
 • ma-klient-km-glogow
 • ma-klient-sm-nadodrze
 • ma-klient-zgm-glogow
 • ma-klient-kozminski
 • ma-klient-debra
 • ma-klient-dfop
 • ma-klient-zlop
 • ma-klient-tratwa
 • ma-klient-szansa